Центр Украино - Африканских исследований

 

Африка - колыбель человечества...
     

Україна хоче на ринки Африки, Азії та Латинської Америки, – Кожара

04 червня 2013

Україна відкрита до співпраці з країнами Африки, Азії і Латинської Америки, чиї ринки втратила після розпаду СРСР. -AAA+

Про це заявив сьогодні міністр закордонних справ Леонід Кожара під час зустрічі з послами цих держав, які працюють в Україні за сумісництвом.

Міністр Кожара нагадав дипломатам, що за доби існування СРСР Україна виробляла понад 16% союзного ВВП, у військово-промисловому комплексі її доля у ВВП досягала 35%.

«Це робить потенціал України достатньо високим. Ми хочемо відновлювати співробітництво у ваших країнах, існує достатньо високий потенціал для розвитку нашої співпраці. Тим більше, що Україну і держави, які ви представляєте, пов’язує багаторічна дружба, взаєморозуміння і взаємовигідна співпраця», – наголосив Кожара у виступі перед послами.

Він також зазначив, що за умов модернізації промисловості і транспортної інфраструктури у багатьох країнах Африки і Латинської Америки Україна готова надати свої товари і послуги. За словами міністра, така співпраця «сприятиме зростанню взаємного товарообігу і у підсумку – зростанню добробуту наших народів».

Україна також сподівається, що країни Африки, Азії і Латинської Америки підтримають її намір стати тимчасовим членом Ради безпеки ООН, вважає глава МЗС Кожара, інформує «Радіо Свобода».

http://zik.ua/ua/news/2013/06/04/412391

©2012 Центр Украино-Африканских исследований