Центр Украино - Африканских исследований

 

Африка - колыбель человечества...
     

Африканський Давос: на "чорному континенті" віє вітер змін

9 червня 2012

У Ґабоні відкрився “африканський Давос”. На економічний форум з‘їхалися близько тисячі представників з 50 країн регіону – від президентів до провідних фінансистів та інвесторів. Головна мета зустрічі – продемонструвати економічний потенціал континенту. Учасники форуму акцентують увагу на тому, що Африка – це не лише громадянські конфлікти, бідність та голод. Адже в десятку країн, що за останнє десятиліття розвивалися найшвидше, потрапили і шість африканських держав.

“Звичайно, у деяких африканських країнах існує ряд проблем. Але водночас континент рухається шляхом економічного зростання. Саме тому він може стати землею можливостей для компаній, які зазнають труднощів по інший бік Середземного моря та Атлантики”, – вважає засновник форуму Річард Аттіас.

Прихід на ринок світового бізнесу допоможе створити додаткові робочі місця, а це, в свою чергу, стимулюватиме політичні зміни, кажуть експерти.

“Показник економічного зростання в середньому сягає 5-6%. Це створює можливості для покращення і політичного ландшафту. Вже помітні суттєві демократичні перетворення та розвиток громадянського суспільства”, – каже провідний економіст африканського відділення Світового банку Шантаянан Девараджан.

Організатори форуму переконані: африканський економічний бум цілком можливий. Приклад цьому – сам Ґабон – одна з найбагатших країн Африки.

“Над Африкою здіймається вітер економічного оптимізму. Це надихає нове покоління талановитих бізнесменів та інноваторів. Покоління, яке хоче, аби його голос на підтримку усіх націй континенту був почутий”,- повідомляє з Ґабона кореспондент euronews.

http://ua.euronews.com/2012/06/09/conference-aims-to-boost-business-in-africa/

Экономика

©2012 Центр Украино-Африканских исследований